سفارش تبلیغ
صبا ویژن

در جستجوی ساحل آرامش...

سلام دوستان خوبم

فعلاً نمی‏دانم چه می‏خواهم بگویم. شایدم نمی‏تونم بگویم آنچه را می‏خواهم!!!!!!!!!!

فقط اومدم بگم زنده و سالم و سرحالم. سر نزدین هم اشکال نداره. التماس دعا 

تابعد.......................................


ارسال شده در توسط ساحل

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام
یک سوم ماه رمضان گذشت و امروز دوازدهمین روز از روزهای بارش باران رحمت الهی است. حواسمون هست توی چه هوایی داریم نفس می کشیم؟ یادمون که نرفته توی چه ایام پربرکت و فیضی هستیم؟! یادآوری به نفس هم خوب چیزیه؛ پس ساحل خانوم حواست را جمع کن. مراقب باش، حتی یه لحظه نباید غافل باشی وگرنه باختی. خلاصه از من گفتن بود بعداً اگه دیدی نتیجه اون جور ه می خواستی نشد یقه ی منو نگیریااااا.  

امیدوارم همگی بتونیم در این ایام روزه داری کنیم و در آخر ماه رمضان خصلت های هفت گانه ای که پیامبر معظم -صلوات الله علیه و آله- برای روزه داران معرفی فرمودند را کسب کرده باشیم.
در حدیثى طویل حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) از پیامبر خدا (صلى الله علیه و آله) چنین نقل مى‏فرماید که پیامبر (صلى الله علیه و آله) فرمود:
هیچ مؤمنى نیست که ماه رمضان را فقط به حساب خدا روزه بگیرد، مگر آنکه خداى تبارک و تعالى هفت‏خصلت را براى او واجب و لازم گرداند: 1- هر چه حرام در پیکرش باشد محو و ذوب گرداند، 2- به رحمت‏خداى عزوجل نزدیک مى‏شود، 3- (با روزه خویش) خطاى پدرش حضرت آدم را مى‏پوشاند، 4- خداوند لحظات جان کندن را بر وى آسان گرداند، 5- از گرسنگى و تشنگى روز قیامت در امان خواهد بود، 6- خداى عزوجل از خوراکی هاى لذیذ بهشتى او را نصیب دهد، 7- خداى و عزوجل برائت و بیزارى از آتش دوزخ را به او عطا فرماید. (پرسش کننده در این حدیث مفصل، عالم یهودى بود) که عرض کرد راست گفتى اى محمد.

در لحظات زیبای اذان و افطار و سحر این حقیر را هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


ارسال شده در توسط ساحل